מאמרים

בדיקת מז"ח

בדיקת מזח – מדוע היא כה חשובה?

 

ללא מים לא נצליח לשרוד זוהי עובדה ואין עליה עוררין. על כן יש כל כך לברך כי בישראל קיימת מערכת מים איכותית המספקת מי שתייה איכותיים וטובים המבטיחים כי אנחנו שותים מים לא מזוהמים. אך בכל מערכת קיימים כשלים ולעתים המים שלנו יכולים להזדהם ממגוון של סיבות. הדבר יכול להתרחש בבתים משותפים שם הצנרת מחוברת אל צינור ההשקיה או אצל לקוחות ציבוריים שם יכולים להיכנס חומרי דישון אל הצנרת. בכדי להימנע ממצב זה ישנה חובה להתקין מזח בכל צנרת.

המזח מבטיח כי לא תתרחש זרימה הפוכה בצנרת שלנו וכך שומר על איכות המים ומבטיח כי לא נשתה מים מזוהמים. בכדי להבטיח כי המים תקינים והמזח מתפקד החוק מחייב לבדוק כל מזח פעם בשנה. הבדיקה היא חשובה ביותר והיא מבטיחה כי המזח מתפקד כראוי ושומר על איכות המים שלנו. מי שאינו בודק את תקינות המזח מסתכן בזיהום מי השתייה, זיהום היכול לגרום לנזקים חמורים לגופנו.

 

בדיקת מזח – כיצד נבטיח כי היא מתבצעת כראוי?

כמובן שבדיקת המזח חייבת להתבצע בצורה הטובה ביותר שיש וזאת בכדי להבטיח כי היא תתבצע כראוי. על כן כאשר אנחנו פונים אל חברה שתבצע את הבדיקה אנחנו צריכים לוודא כי אנשיה קיבלו הסמכה ממשרד הבריאות בכדי לבצע את הבדיקה. משרד הבריאות נותן הסמכה לביצוע של בדיקות מזח וללא הסמכה זו אין טעם בבדיקה.

עלינו להבטיח שאנחנו פונים אל חברה גדולה ומוכרת שתבצע את הבדיקות וזאת בכדי להבטיח כי אנשיה הם אכן מומחים בתחום ויכולים לבצע את הבדיקה בצורה הטובה ביותר שיש. ככל שאנשי החברה מנוסים יותר כך נהיה בטוחים כי הבדיקה תתבצע בצורה טובה יותר ואיכותית יותר וזהו דבר בעל ערך עצום.

 

בדיקת מזח – הטובים בשוק חברת חיים מוצפי

חיים מוצפי היא מומחית בתחום עבודות עפר, צנרת ובדיקות מזח. החברה היא החברה הגדולה ביותר בצפון ויש לה לקוחות רבים, גדולים וקטנים להם היא נותנת שירותים. החברה היא ספק מורשה של משרד הביטחון ושל מע"צ והיא עובדת עם מגוון של רשויות מקומיות, קיבוצים ומושבים.

כוח האדם של החברה קיבל הכשרה מקיפה בתחום בדיקות המזח וכולם קיבלו הסמכה מטעם משרד הבריאות.

עם הניסיון והמקצועיות ששיש לנו אנו נבצע לכם בדיקת מזח בצורה האיכותית ביותר שיש והטובה ביותר שיש וזאת בכדי להבטיח כי מי השתייה שלכם תקינים.

מוצפי חיים בע
עבודות עפר
מוצפי חיים בע